Jesteś tutaj: Meble "kocie" Jak zamówić

Jak zamówić

Zamówienia prosimy składać za pośrednictwem maila lub naszego fb lub telefonicznie.

vengeartpl@gmail.com
tel: 693-704-290

Płatności należy dokonać z góry na wskazane konto bankowe:
mBank 27 1140 2004 0000 3102 4709 2390

Venge Krzysztof Baranowski
ul.Wolańskiego 13a
05-300 Mińsk Mazowiecki

Czas oczekiwania to ok. 4 tygodnie.

REGULAMIN

 1. Regulamin określa warunki i zasady sprzedaży przez firmę Venge Krzysztof Baranowski, ul. Wolańskiego 13a, 05-300 Mińsk Mazowiecki, NIP: 8222043362, prowadzącą sprzedaż mebli.
 2. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie a sprzedającym.
 3. Każda osoba składająca zamówienie jest zobowiązana zapoznać się z regulaminem. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia Klienta z zawartych w nich postanowień.
 4. Podczas dokonywania zakupów w sklepie internetowym Klient potwierdza fakt zapoznania się z regulaminem oraz jego akceptację.
 5. Zapłata za zamówienie pobierana jest z góry, przelewem na wskazane konto bankowe.
 6. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni (podstawa prawna: ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta). Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od dnia dostarczenia rzeczy. Towar zwracany nie może nosić śladów użytkowania i musi zostać dostarczony w stanie nienaruszonym. Jeśli towar zostanie zwrócony zgodnie z regulaminem i obowiązującym prawem, Firma Venge zwraca uiszczoną kwotę nabycia produktu (wraz z kosztami dostawy do Klienta) w ciągu 5 dni roboczych na wskazane przez klienta konto bankowe. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt na adres siedziby firmy Venge.
 7. Meble wykonywane w wymiarach niestandardowych na specjalne zamówienie klienta nie podlegają zwrotowi. USTAWA z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art. 10. ust. 3. pkt. 4 ustawy z dnia 2 marca 2000 r.,
 8. O wszelkich zmianach lub trudnościach w realizacji zamówienia klient informowany jest na podany adres e-mail lub numer telefonu.
 9. Podane ceny produktów nie zawierają kosztu dostawy.
 10. Dostawa realizowana jest za pomocą firmy kurierskiej, zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 11. Termin realizacji złożonych zamówień wynosi ok. 4 tygodni od daty zaksięgowania wpłaty za zamówienie.
 12. Firma nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z niewłaściwego wykorzystywania lub użytkowania oferowanych produktów.
 13. Wady fizyczne powinny być zgłaszane bezzwłocznie, po ich ujawnieniu. Nieznaczne różnice kolorystyczne między prezentacją internetową a wyglądem oryginału, nie mogą być przedmiotem reklamacji.
 14. Zamiszczeone zdjęcia są wyłącznie zdjęcimi poglądowymi, produkt może znacząco odbigać od prezenowanego na zdjęniu w zależności od wybranej przez klienta konfiguracji, rodzaju materiału.
 15. Uszkodzenie przesyłki w trakcie transportu będzie uwzględniane tylko na podstawie zgłoszenia dokonanego u pracownika firmy kurierskiej w momencie dostarczenia przesyłki i po sporządzeniu przez niego protokołu szkody.
 16. W sprawach nieregulowanych przez niniejszy regulamin stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

VENGE ART

Meble nie tylko dla kotów